Kamu İhale Eğitimleri - Firmalar için Kamu İhale Eğitimleri, Kamu kurumları için Kamu İhale Eğitimleri Bireysel Kamu İhale Eğitimleri Pratik Uygulamalı İnteraktif Kamu İhale Eğitimleri

Kamu İhale Eğitimleri

Kamu İhale Eğitimleri Hakkında

Kamu ihale eğitimleri ile Kamu İhale sürecini uygulama odaklı olduğu kadar sistematik ve kalıcı bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktayız. Böylece, hem ihalelere teklif veren istekli firmaların hem de ihale işlemlerinin hukuki sorumluluğunu taşıyan kamu personelinin kamu ihale sürecini hata yapmadan yürütebilmelerini hedefliyoruz.

Neden Kamu İhale Eğitimleri ?

Eğitimlerinizi firmanızın/kurumunuzun ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına yönelik olarak güncel mevzuat doğrultusunda planlayıp uygulamalı ve interaktif kamu ihale eğitimleri ile yaşayarak öğrenmenizi sağlıyoruz; Düzenlediğimiz eğitimlerle kurumsal performansınızı ve kamu pazar payınızı en yükseğe çıkarmayı hedefliyoruz.

Her biri alanında uzman eğitmenlerimizle sizleri yüzlerce sayfa mevzuat yükünden kurtarıp   uygulamalı eğitimlerimizle sizlere; Doğru bilgiyi doğru zamanda kullanmanızı sağlayacak, ekibinizin operasyonel gücünü arttıracak, ihtiyaç ve çözüm odaklı eğitimler vermeyi temel görevimiz olarak benimsedik.