loader image
SİMDATA

ARAŞTIRMA HİZMETLERİMİZ

Tek Tıkla Ara (0312-473-56-85 )
Her Problemin Arkasında Bir Fırsat Saklıdır Şimdi Doğru Yerdesiniz

Araştırma Hizmeti Nedir? Nasıl Yapıyoruz

Sağlık ve sosyal güvenlik sistemi, sağlık hizmet sunumu, sağlık finansmanı ve harcamaları, sağlık turizmi sektörü, ilaç sektörü, tıbbi cihaz sektörü, tıbbi laboratuvar sektörü ve tıbbi görüntüleme vb. alanlarda her türlü araştırma hizmetleri vermekteyiz.

Araştırma Hizmetlerimiz

Veri Talep Et

SAĞLIK VE SOSYAL GÜVENLİK SİSTEMİ

Sağlık ve Sosyal güvenlik sistemleri ile ilgili araştırmalar yapmaktayız.

Veri Talep Et

SAĞLIK HİZMET SUNUMU

Türkiye’de aile hekimliği, acil sağlık, ağız ve diş sağlığı, evde sağlık, hastane hizmetlerine ilişkin hizmet verileri, hastanelerin sektörlere göre dağılımını, hastane finansman ve harcamalarını, hastane mevzuat ve yönetimi vb. bilgileri ve analizleri bulabilirsiniz.

Veri Talep Et

SAĞLIK FİNANSMANI VE HARCAMALARI

Türkiye’de sağlık hizmetlerinin finansman yapısı, yıllar itibariyle finansman yapısındaki gelişmeleri, sağlık hizmetleri finansmanında kamunun ve özel sektörün payını bu sistemin avantaj veya dezavantajlarını ve konu ile ilgili diğer bilgileri ve analizleri bulabilirsiniz.

Veri Talep Et

İLAÇ SEKTÖRÜ

Türkiye’deki ilaç harcamalarının finansmanını, geri ödeme uygulamalarını, konu ile ilgili mevzuatı, sorumlu kurumları ve yetkileri ile ilacın fiyatlandırmasını, ilaç fiyatlarının yıllar itibariyle analizini ve konu ile ilgili diğer bilgileri ve analizleri bulabilirsiniz

Veri Talep Et

TIBBİ CİHAZ SEKTÖRÜ

Türkiye’deki tıbbi cihaz harcamalarının finansmanını, geri ödeme uygulamalarını, sorumlu kurumları ile tıbbi cihazların fiyatlandırmasını, tıbbi cihazların fiyatlarının yıllar itibariyle analizini ve konu ile ilgili diğer bilgileri bulabilirsiniz.

Veri Talep et

TIBBİ LABORATUVAR SEKTÖRÜ

Türkiye’deki Tıbbi Laboratuvar harcamalarının finansmanını, geri ödeme uygulamalarını, sorumlu kurumları ile tıbbi cihazların fiyatlandırmasını, tıbbi cihazların fiyatlarının yıllar itibariyle analizini ve konu ile ilgili diğer bilgileri bulabilirsiniz.

Veri Talep Et

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME SEKTÖRÜ

Türkiye’deki Tıbbi görüntüleme harcamalarının finansmanını, geri ödeme uygulamalarını, sorumlu kurumları ile tıbbi cihazların fiyatlandırmasını, tıbbi cihazların fiyatlarının yıllar itibariyle analizini ve konu ile ilgili diğer bilgileri bulabilirsiniz.

Veri Talep et

SAĞLIK TURİZMİ SEKTÖRÜ

Sağlık turizmi ile ilgili her türlü araştırma ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Referanslarımız

SİMDATA