loader image
SİMDATA

ARAŞTIRMA HİZMETLERİMİZ

Çizginin ötesinde.. Çözümün kendisi...

Araştırma Hizmeti Nedir? Nasıl Yapıyoruz

Sağlık ve sosyal güvenlik sistemi, sağlık hizmet sunumu, sağlık finansmanı ve harcamaları, ilaç sektörü, tıbbı cihaz sektörü, tıbbı laboratuvar sektörü ve tıbbı görüntüleme vb. alanlarda her türlü araştırma hizmetleri vermekteyiz.

Araştırma Hizmetleri Veri Talebi Oluştur

  Araştırma Hizmetlerimiz

  Veri Talep Et

  SAĞLIK VE SOSYAL GÜVENLİK SİSTEMİ

  Sağlık ve Sosyal güvenlik sistemleri ile ilgili araştırmalar yapmaktayız.

  Veri Talep Et

  SAĞLIK HİZMET SUNUMU

  Türkiye’de aile hekimliği, acil sağlık, ağız ve diş sağlığı, evde sağlık, hastane hizmetlerine ilişkin hizmet verileri, hastanelerin sektörlere göre dağılımını, hastane finansman ve harcamalarını, hastane mevzuat ve yönetimi vb. bilgileri ve analizleri bulabilirsiniz.

  Veri Talep Et

  SAĞLIK FİNANSMANI VE HARCAMALARI

  Türkiye’de sağlık hizmetlerinin finansman yapısı, yıllar itibariyle finansman yapısındaki gelişmeleri, sağlık hizmetleri finansmanında kamunun ve özel sektörün payını bu sistemin avantaj veya dezavantajlarını ve konu ile ilgili diğer bilgileri ve analizleri bulabilirsiniz.

  Veri Talep Et

  İLAÇ SEKTÖRÜ

  Türkiye’deki ilaç harcamalarının finansmanını, geri ödeme uygulamalarını, konu ile ilgili mevzuatı, sorumlu kurumları ve yetkileri ile ilacın fiyatlandırmasını, ilaç fiyatlarının yıllar itibariyle analizini ve konu ile ilgili diğer bilgileri ve analizleri bulabilirsiniz

  Veri Talep Et

  TIBBİ CİHAZ SEKTÖRÜ

  Türkiye’deki tıbbi cihaz harcamalarının finansmanını, geri ödeme uygulamalarını, sorumlu kurumları ile tıbbi cihazların fiyatlandırmasını, tıbbi cihazların fiyatlarının yıllar itibariyle analizini ve konu ile ilgili diğer bilgileri bulabilirsiniz.

  Veri Talep et

  TIBBİ LABORATUVAR SEKTÖRÜ

  Türkiye’deki Tıbbi Laboratuvar harcamalarının finansmanını, geri ödeme uygulamalarını, sorumlu kurumları ile tıbbi cihazların fiyatlandırmasını, tıbbi cihazların fiyatlarının yıllar itibariyle analizini ve konu ile ilgili diğer bilgileri bulabilirsiniz.

  Veri Talep Et

  TIBBİ GÖRÜNTÜLEME SEKTÖRÜ

  Türkiye’deki Tıbbi görüntüleme harcamalarının finansmanını, geri ödeme uygulamalarını, sorumlu kurumları ile tıbbi cihazların fiyatlandırmasını, tıbbi cihazların fiyatlarının yıllar itibariyle analizini ve konu ile ilgili diğer bilgileri bulabilirsiniz.

  Trusted content

  TIBBİ LABORATUVAR SEKTÖRÜ

  Students practice at their own pace, first filling in gaps in their understanding and then accelerating their learning.

  Referanslarımız

  SİMDATA
  Loading...