loader image
hizmetlerimiz

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI HİZMETLERİ

Tek Tıkla Ara (0312-473-56-85 )
Her Problemin Arkasında Bir Fırsat Saklıdır Şimdi Doğru Yerdesiniz

Çözüm Ortaklığı Hizmetlerimiz

Kamu kurumlarına, üniversitelere ve özel sektöre süreç analizi, yönetimi ve iş modellerinin oluşturulması,  kamu ve özel sektör arasında işbirliği yapılması yeni iş imkânları ve pazar alanları oluşturulması gibi hususlarda uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımızla beraber idari ve teknik hizmetler vermekteyiz.

Randevu Oluştur

TEDARİK YÖNETİMİ

Satınalma,  lojistik,  stok, depo ve taşınır yönetimi sistemi kurulması ve yapılması ile ihale fiyat araştırması, idari ve teknik şartname hazırlanması ve sözleşme yönetimi konularında çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Randevu Oluştur

SAĞLIK İŞLETMECİLİĞİ

Sağlık işletmelerinde tıbbi, idari,  mali,  hasta bakım, otelcilik ve teknik hizmetler yönetimi konularında çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Randevu Oluştur

SAĞLIK YATIRIMI

Hastane fizibilitesi ve ihtiyaç programı hazırlanması, yeni hastane binası yapımı, hastane içi düzenleme, anahtar teslim hastane hizmetleri ile hastane tıbbi cihaz ve mefruşat ihtiyacı belirlenmesi ve tedarik edilmesi konularında çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Randevu Oluştur

FİNANSAL ANALİZ

İşletmeler için bütçe yönetimi, finansal yönetim, tıbbi tedarik yönetimi yapılması ile ürün ve hizmetleri fiyatlandırma stratejilerinin belirlenmesi konularında çözüm ortaklığı yapıyoruz.

.

Randevu Oluştur

PROJE DANIŞMANLIĞI

KOSGEB, TÜBİTAK, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Kalkınma Ajansları, Avrupa Birliği, Dünya Bankası projeleri için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Randevu Oluştur

KAMU ÖZEL İŞBİRLİĞİ YATIRIM ve FİNANS DANIŞMANLIĞI

Kamu Özel İşbirliği uygulama ve finans modelleri ile ilgili  bu model ile gerçekleştirilmek istenen projelerin ele alınması, tartışılması, benzer uluslararası örneklerden istifade edilebilmesi, ulusal ve uluslararası boyutta analiz edilmesi, değerlendirme, bilgilendirme ve paylaşım ortamları oluşturulması ve işletmecilik hususlarında danışmanlık hizmeti verilmektedir.   

Çözüm Ortaklıklarımız
SİNERJİ
Onkolojik Hizmetler
2N İnovasyon
AR-GE Ltd.Şti.
Sağlık Yönetimi Birliği
Stratejik Yönetim ve Araştırmalar Derneği
Buyernet
Pro Network
SETİNT Aİ ROBOTİC SİSTEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK SANAYİ TİC.A.Ş.
ODE Gayrimenkul Değerleme A.Ş
AVNİ BÜLBÜL
Mali Müşavirlik
WIN ALLY
Sağlık ve İlaç Sektörü
Networking and
Public Affairs Management