loader image
Danışmanlık hizmetleri

Özel Sektör Firmaları için İhale Danışmanlığı

Arama Yap (0552-726-52-96 )

Her Problemin Arkasında Bir Fırsat Saklıdır
Şimdi Doğru Yerdesiniz

Kamu İhale Danışmanlığı

4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ile 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu ve Devlet Malzeme Ofisi (DMO) satınalma mevzuatı ile 6428 sayılı Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İş Birliği Modeli Mevzuatı ile ilgili olarak firmanızın istekli olduğu tüm ihale süreçlerinde yılların tecrübesiyle donanımlı uzman ekibimizle ihale aşamalarında yaşayabileceğiniz tüm problemleri ortadan kaldırmak ve kamu pazar payınızı en yükseğe çıkarmak adına her zaman sizlerleyiz. 

İhale mevzuatında şekil şartı son derece önemlidir. Teklif zarfının üzerindeki eksiklikler dolayısıyla bile birçok firmanın ihale dışı kaldığını görmekteyiz. Bu ve bunun gibi sebeplerle ihale dışı kalmamanız adına uzman ekibimizle her zaman sizlerleyiz.

SİZE ÖZEL İHALE BAZLI DANIŞMANLIK HİZMETİ

Firmanızın ihtiyacına göre sadece tek bir İhale  için ihale danışmanlık hizmeti sunulması işlerini kapsamaktadır. Bu çerçevede ihale sürecinde Tüm ihale işlemleriniz ile sözleşmenin imzalanmasına kadar sürecek olan tüm süreçte uzman ekibimizle firmanızın ihale sürecini en verimli şekilde geçirmesini sağlıyoruz.

Kamu İhale Danışmanlığı Kapsamında 

Tüm Hizmetlerimiz

 • Güncel İhale Takibi ve Günlük Bilgilendirme: Firmanızın ilgi alanına giren Kamu İhale Bülteni veya DMO tarafından yayımlanan ihaleler veya diğer açık kaynaklardan yayımlanan ilanlar takip
  edilecek ve bu ihaleler ile ilgili bilgiler elektronik ortamda günlük olarak firmanızla paylaşılacaktır.
 • İhale Teklif Dosyalarının Hazırlanması: Güncel mevzuata hakim uzman ekibimizle ihale teklif dosyalarınız eksiksiz şekilde hazırlanacaktır.
 • İhale İşlemleri İle İlgili Şikâyet ve İtirazen Şikâyet Dosyalarının Hazırlanması : Firmanın istekli olabileceği veya istekli sıfatına haiz olduğu ihaleler ile ilgili gerek idare nezdinde gerek Kamu İhale Kurumu nezdinde gerekse mahkemeler nezdinde yapacağı şikâyet, itirazen şikâyet veya aşırı düşük açıklama dosyalarınız uzman ekibimiz tarafından hazırlanacaktır.
 • Pazar Fiyat ve Rakip Analizleri: Firmanın ürün ve hizmetleri ile ilgili pazar ve fiyat analizleri yapılarak yeni pazarlar ve fırsatlar hususunda rehberlik edilecektir.
  a. Sonuçlanan Alımlara Ait Fiyat Analizleri
  b. Sonuçlanan Alımlara Ait Tüketim Analizleri
  c. Sonuçlanan Alımlara Ait Rakip Analizleri
 • Mevzuat Değişiklerinin İzlenmesi ve Bilgilendirme: Danışman firmanın ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak ihale, sosyal güvenlik, sağlık, tıbbi cihaz ve ilaç mevzuat değişiklerinin bir dosya olarak hazırlanıp elektronik olarak firmanızla paylaşılacaktır.
 • İhale İşlemlerinde Danışmanlık ve Mevzuat Sorularına Cevaplar: Bilgi işlem alt yapısı üzerinden (mail üzerinden, telefon üzerinden, akıllı telefon uygulamaları, sistem üzerinden) sorulan sorulara uzman ekibimiz tarafından cevap verilecektir.
 • Kamu İhale Kurulu Kararları Analiz ve Bilgilendirme: Kamu ihale Kurulunca alınan kararları aylık periyotlar halinde inceleyerek firmanın işine yarabilecek Kamu İhale Kurul Kararı’nı analiz ederek takip eden ay içerisinde elektronik olarak firmanıza gönderilecektir.
 • İzleme, Değerlendirme ve Raporlama: Firmanın faaliyet alanı ile ilgili olarak ihale, pazar, fiyat konularında izleme ve değerlendirme ve raporlama yapılacaktır.
 
Loading...