E-Devlet Onaylı Sertifikalı Kamu İhale Eğitimi
Basında Biz

Simdata Danışmanlık’tan Sertifikalı Kamu İhale Eğitimi

İçindekiler

21-23 Ocak 2022 tarihlerinde Ankara’da Simdata Danışmanlık ve Yüksek İhtisas Üniversitesi işbirliği ile Sertifikalı Kamu İhale Eğitimi gerçekleştirdi. Kamu İhale Eski Kurul Üyesi ve Akademisyen Mehmet Atasever moderatörlüğünde Kamu ihale mevzuatı alanında uzman 6 hocanın gözetimi ve katkısı ile yapılan ve 22 saat süren eğitimin sonunda 25 soruluk sertifika sınavı yapılarak katılımcılara ihale eğitim sertifikaları verildi.

Eğitime katılan gerek kamu gerekse firma temsilcisi katılımcılar tarafından; oldukça beğenilen eğitimde, kamu ihale mevzuatı ile ilgili ihtiyaç duyulan bütün bilgiler verilmeye çalışıldı.

Bu eğitim programı ile; Eğitim programına katılan idare ve firmaların kamu ihaleleri ile ilgili yetkinliğinin artırılması, ihale yöntem ve süreçlerine uyum sağlaması aynı zamanda idarelerin ve firmaların ilgili yönetici ve personelinin ihale mevzuatı ile ilgili gerekli donanımı kazanmasının sağlanması amaçlandı.

Eğitim programı, Eğitim programına katılan idare ve firmaların kamu ihaleleri ile ilgili yetkinliği artırılarak; kamu pazar paylarının ve cirolarının artırılması sağlanacak ve aynı zamanda ilgili yönetici ve personelin ihale mevzuatı ile ilgili gerekli donanımı kazanması sağlanarak ihale süreçlerindeki yapılacak hatalar dolayısıyla karşılaşabilecek olası yaptırımlardan korunması hususunda yardımcı olacaktır.

Simdata Danışmanlık ihale mevzuatı ile ilgili benzer eğitimlerin tekrarlanacağını duyurdu.

Kaynak: https://www.medikalnews.com/simdata-danismanliktan-sertifikali-kamu-ihale-egitimi/