Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı - Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı E-İhale Danışmanlığı, Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı proje bazlı ihale danışmanlığı, sürekli ihale danışmanlığı....

Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı

Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı Hakkında

Firmanızın kamu ihale süreçlerinde fiyat dışı sebeplerle ihale dışı kalmasını önlemek, uğrayabileceği hak kayıplarını engellemek ve ihale süreçlerinizin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamak adına tüm kamu ihale süreçlerinizde ihtiyaç duyulan tüm hususlarda uzman ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

Firmanızın katılmak istediği tüm ihale süreçlerinde dilerseniz proje bazlı olarak dilerseniz sürekli olarak kamu ihale süreçlerinizin en verimli şekilde geçmesi için ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyoruz.

İhale süreç yönetim uzmanlarımızın, güncel mevzuat doğrultusunda sürekli destekleriyle fiyat dışı sebeplerle ihale dışı kalmanızı önlüyoruz. Aynı zamanda ilgili işin tamamlanma aşamasına kadar alanında uzman kamu ihale avukatlarımızla ihale sürecinde uğrayabileceğiniz haksızlıkların önüne geçiyoruz.

Neden Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı ?

4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ile 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu ve Devlet Malzeme Ofisi (DMO) satın alma mevzuatı ile 6428 sayılı Sağlık Bakanlığınca Kamu Özel İş Birliği Modeli Mevzuatı dâhil firmanızın istekli olduğu tüm ihale süreçlerinde, yılların tecrübesiyle donanımlı uzman ekibimizle ihale aşamalarında yaşayabileceğiniz tüm problemleri ortadan kaldırmak ve kamu pazar payınızı en yükseğe çıkarmak adına her zaman yanınızdayız.