İhale Mevzuatı Bilgi Notları

Kamu İhale Danışmanlığı

İçindekiler

Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı

Firmalar için Kamu İhale Danışmanlığı özel sektör firmalarının katılmak istedikleri kamu ihale süreçlerinde sunulan kamu ihale danışmanlığı hizmetidir. Bu kamu ihale danışmanlığı hizmeti ile amaçlanan firmanızın kamu ihale süreçlerinde gerekli işlemleri kamu ihale mevzuatına uygun olarak yerine getirmesi ve fiyat dışı sebepler ile ihale dışı kalınmasının önlenmesidir. Aynı zamanda firmanıza sunulacak kamu ihale danışmanlığı hizmeti ile  firmanızı E-İhale süreçlerinde yaşayabileceği teknik sorunların tamamen ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır.

Kamu ihale danışmanlığı firmanızın kamu ihale mevzuatı kapsamında hukuki haklarının tam olarak korunmasını sağlamaktadır. Firmanıza sunulacak kamu ihale danışmanlığı hizmeti kapsamında kamu ihale kurul kararları firmanızın lehine kullanılmak adına güncel olarak takip edilecek ve düzenli olarak tarafınıza bilgi verilecektir.

Kamu ihale danışmanlığı esnasında firmanızın şikayet ve itiraz’ en şikayet dosyalarının hazırlanması, aşırı düşük savunma dosyalarının hazırlanması, ek ve artırımlı fiyat farkı hesaplamalarının yapılamasının yanı sıra iş deneyim belgelerinin oluşturulması gibi spesifik hususlarda da uzmanlarımız tarafından sürekli destek sağlanacaktır.

Firmalar İçin Kamu İhale Danışmanlığı Kapsamında Tüm Hizmetlerimiz