İş Deneyim Belgesi - İş Deneyim Belgelerinin Oluşturulması Danışmanlığı ile iş deneyim belgelerinin EKAP kaydı İş Deneyim Belgelerinin Oluşturulması Danışmanlığı ile kamu ihaleleri.

İş Deneyim Belgesi

Neden İş Deneyim Belgesi Danışmanlığı?

Günümüzde düzenlenen kamu ihalelerinin birçoğunda zorunlu hale gelen firmaların mesleki yeterliliklerini ispat eden iş deneyim belgeleri kamu ihalelerine katılmak isteyen firmalar için ciddi önem arz etmektedir.

İş deneyim belgelerini ilgili mevzuata uygun olarak hazırlayamayan firmalar yeterli mesleki tecrübeye sahip olsalar bile ilgili mevzuat gereği idareler tarafından ihale dışı bırakılmaktadırlar.

İş deneyim belgelerinin oluşturulması için sadece kamu kurumlarına iş yapmış olma zorunluluğu yoktur. Firmalar çeşitli yöntemlerle ilgili mevzuata uygun olarak iş deneyim belgelerini oluşturabilirler.

İş Deneyim Belgesi Danışmanlığı ile;

Firmanızın yurtiçi ve yurtdışında tamamladığı gerek özel sektör gerek kamu sektörüne yönelik yaptığı işler üzerinden iş deneyim belgelerinizi yılların tecrübesiyle donanımlı uzman ekibimizle ilgili güncel mevzuata uygun olarak hazırlanmasını sağlamaktayız. İş deneyim belgelerinin hazırlanması sürecinde yaşadığınız tüm problemler için bize ulaşabilirsiniz.